Wszystkie bestsellery
  • promocje na rusztowania

    promocje na rusztowania
Rusztowania elewacyjne Plettac
Rusztowania elewacyjne plettac

Rusztowania elewacyjne Plettac

Na tej stronie prezentujemy obszerną ofertę związaną z rusztowaniami przejezdnymi ale mamy jeszcze w ofercie rusztowania stalowe systemu plettac, który jest systemem rusztowań do prac elewacyjnych.Rusztowanie plettac

Rozdzieliliśmy te dwa segmenty głównie dlatego, że są to różne typy rusztowań. System plettac to głównie rama stalowa a nie tak jak w rusztowaniach przejezdnych aluminiowa. Rusztowania elewacyjne nie mają w standardzie kółek, tyko stopki. Tych różnic jest bardzo wiele, dlatego uznaliśmy, że jeśli znalazły by się na tej samej stronie, powodowało by to niepotrzebne zamieszanie i wzajemne przenikanie się jakby nie było dwóch kompletni innych i przeznaczonych do różnych prac rodzajów rusztowań.

Dlatego, jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą częścią naszej oferty związanej z rusztowaniami elewacyjnymi, możecie Państwo znaleźć konfiguracje i opisy poszczególnych zestawień tego systemu pod poniższym linkiem:

www.DGbud Rusztowania plettac

Zachęcamy też do kontaktu z naszym działem sprzedaży w tej sprawie pod numerami telefonów: 774424730 ; 664 132 159 lub 664 132 160.

Możecie też Państwo napisać do nas bezpośrednio na biuro@dgbud.pl lub skorzystać z formularza na tej stronie: formularz kontaktowy

www.dgbud.pl

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Aktywne filtry

Śledź nas na Facebooku